Defensor PH 15 / 28

mobilné zvlhčovače a čističky vzduchu

Jednotky Defensor PH sú navrhnuté na celoročnú úpravu dvoch základných parametrov kvalitného ovzdušia: vlhkosti a čistoty. Tieto prednosti sú združené v jednom zariadení, ktoré nájde svoje uplatnenie v každom prostredí: veľkoplošné kancelárie, múzeá, hotelové a konferenčné miestnosti, kostoly a mnoho ďalších protor, kde je dôležitá ochrana obrazov, sôch, kobercov, hudobných nástrojov, nábytku, kníh, papiera , dreva a citlivých prístrojov.

Prečo Defensor PH15 a Defensor PH28?
Výkonný -Defensor PH15 a Defensor PH28 zlepšia kvalitu vzduchu v múzeách, galériách, depozitároch, veľkoplošných kanceláriách, skladoch a ostatných rozľahlých priestoroch..
Súhra -Bezdrôtový externý snímač vlhkosti diaľkovo koordinuje výkon všetkých pripojených zvlhčovačov PH15 a PH28 vo veľkých miestnostiach. Bez káblov zaistíte optimálnu vlhkosť v celej miestnosti.
Pre zimu a leto-Jednoducho v lete vymeňte sadu filtrov a Defensor PH15 a 28 čistí vzduch od zápachu, peľu a jemného prachu tak, aby ste mohli znovu ľahko dýchať.

Naplnenie vodou je tak jednoduché
Zvlhčovače PH15 a PH28 môžu byť uvedené do prevádzky bez námahy, jednoducho dovezte vodný zásobník k najbližšiemu vodovodnému kohútiku. Alebo môžete zvlhčovač napojiť priamo na prívod vody. Vďaka Aquastopu veľmi bezpečne.

PH15 s vozíkem

Zapojte do zásuvky, zapnite, dýchajte
Pri sprevádzkovaní zvlhčovača PH15 alebo PH28 ho jednoducho zapojte do zásuvky a naplňte vodný zásobník. Ľahko zlepšíte kvalitu vzduchu v múzeách, galériách alebo obytných priestoroch – bez asistencie servisného technika.

Ekonomická prevádzka
Odparovanie vody je najekonomickejší spôsob zvlhčovania. Programovateľný režim prevádzky Vám umožní ušetriť ešte viac energie: Váš PH15 a PH28 bude ovládaný časovým programom a bude pracovať iba vtedy, ak to bude naozaj nutné.

Hygienický a čistý
Ak chcete mať vzduch v miestnosti nielen čistý a zvlhčený, ale aj bez baktérií: elektródy striebornej ionizácie umožňujú zvlhčovaču zlikvidovať baktérie vo vode a zaistiť hygienické a bezchybné zvlhčovanie. Vložením Quattro filtra do jednotky sa Defensor PH stane vysoko účinným čističom vzduchu. Ľahko vymeniteľná vložka obsahuje hrubý, jemný a dvojitý filter s vrstvou aktívneho uhlia. Defensor PH odstraňuje efektívne všetky druhy prachových častíc väčších ako 0,05 µm vrátane peľov, ktoré spôsobujú dráždenie dýchacích ciest, bolesti hlavy a ďalšie komplikácie. Zároveň sú účinne zachytávané aj pachy a plyny, ako tabakový dym, výfukové a komínové plyny, oxidy síry a dusíka.

Možnosť výberu farby zvlhčovača Defensor PH28 podľa vášho priania. Vďaka tomu môžete vzhľad zvlhčovača jednoducho prispôsobiť každej miestnosti.

barvy PH

PRODUKTY